Radomianie śpiewają (nie)zakazane piosenki. W 80. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.

Radomska muszla koncertowa, Radom, Polska
  • Dla dzieci
  • Lokalne
  • W plenerze
  • Bezpłatne
  • Godzina rozpoczęcia: 17:30

Organizator: ŁAŹNIA Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galeria
Strona WWW organizatora: https://www.laznia-radom.pl/ Szczegóły lokalizacji: Muszla koncertowa w Parku im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu

Z okazji 80. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego zapraszamy wszystkich mieszkańców Radomia do udziału w wyjątkowym wydarzeniu upamiętniającym bohaterstwo i odwagę powstańców. Z inicjatywy członków Stowarzyszenia im. Kazimierza Jagiellończyka w Radomiu w muszli koncertowej w parku Kościuszki wspólnie zaśpiewamy (nie)zakazane piosenki.

Wydarzenie ma na celu nie tylko upamiętnienie bohaterów, ale także zjednoczenie wszystkich pokoleń w hołdzie dla tych, którzy walczyli o wolność naszej stolicy. Wspólne śpiewanie piosenek powstańczych, zarówno tych popularnych, jak i mniej znanych, stanie się symbolicznym mostem łączącym przeszłość z teraźniejszością, przypominając nam o wartościach, za które nasi przodkowie oddali swoje życie.

Koncert odbędzie się 1 sierpnia 2024 roku o godzinie 18:00 w Muszli koncertowej w Parku im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniu, wspólnie uczcimy bohaterstwo i odwagę Powstańców. Wydarzenie adresowane jest do wszystkich mieszkańców Radomia. Zapraszamy do udziału dzieci, młodzież, dorosłych a także seniorów. Niech każdy z nas przyniesie ze sobą kawałek historii i ducha jedności, abyśmy wspólnie mogli oddać hołd tym, którzy walczyli za naszą wolność.

Do zobaczenia w Parku Kościuszki! Niech ten wyjątkowy wieczór stanie się okazją do wspólnego świętowania, refleksji oraz wyrażenia naszej wdzięczności dla bohaterów Powstania Warszawskiego.