Muzyczna opowieść „Sonanto” o Powstaniu Warszawskim na 80. rocznicę

Warszawa, Polska
  • Lokalne
  • Bezpłatne
  • Godzina rozpoczęcia: 12:49

Organizator: Zespół wokalno-aktorski "Sonanto"
Strona WWW organizatora: https://sonanto.pl/ Szczegóły lokalizacji: Na Mokotowie (10.08), na Pradze-Południe (4.08) oraz na Woli (na zakończenie Obchodów, w październiku).

Zespół „Sonanto” zagra aż trzy koncerty dla Warszawiaków na obchody 80. rocznicy Powstania Warszawskiego. Pierwszy z nich odbędzie się na Pradze-Południe (4.08), kolejny będzie na Mokotowie (10.08) i ostatni na Woli (w październiku). Więcej szczegółów odnośnie wydarzenia, zespół niebawem poda na swoim Facebooku:

https://www.facebook.com/zespolsonanto

Zespół „Sonato” to warszawscy artyści składający się z aktorów, wokalistów i muzyków. Koncert pieśni artyści prezentują na terenie Polski aż od 10 lat! W każdym z koncertów odbywających się na 80. rocznicę Powstania Warszawskiego zespół wystąpi w szerokiej obsadzie wokalno – instrumentalnej. Towarzyszyła im będzie niezwykła wideoscenografia koncertowa, która została stworzona specjalnie na tę okazję. Zespół zaprezentuje szeroką gamę utworów, od refleksyjnych, po te poświęcone dramatowi Warszawy i ludzi tam mieszkających.