Gra terenowa „Powstańczym szlakiem”

Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce, Traugutta, Ostrołęka, Polska
  • Dla dzieci
  • Lokalne
  • W plenerze
  • Bezpłatne
  • Godzina rozpoczęcia: 18:00

Organizator: Muzeum Dom Rodziny Pileckich

Jedną z atrakcji podczas Nocy Muzeów 2024 w Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce będzie gra terenowa „Powstańczym szlakiem”. Zapraszamy do zgłaszania swojego udziału.
Już 18 maja 2024 r. odbędzie się gra terenowa „Powstańczym szlakiem” organizowana przez Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce w ramach Nocy Muzeów 2024.

Może w niej wziąć udział każdy, kto zarejestruje się wcześniej online i zaakceptuje regulamin gry:

REJESTRACJA GRA POWSTAŃCZYM SZLAKIEM

REGULAMIN GRY TERENOWEJ POWSTAŃCZYM SZLAKIEM

Zgłoszenia przyjmowane będą elektronicznie do 16 maja 2024 r., ale jeśli po tym terminie będą jeszcze wolne miejsca, zapisać się będzie można także w dniu wydarzenia. Udział jest bezpłatny, a klasyfikacja będzie prowadzona w kilku kategoriach: indywidualna, rodzinna, team/grupa.

Zasady gry są bardzo proste: wystarczy prawidłowo wypełnić kartę zadań i uzupełnić końcowe hasło. Zagadek na trasie liczącej ok. 5 km (osiedle Traugutta, cmentarz parafialny, tereny nad Narwią) będzie kilkanaście. Czekać będą na was pytania m.in. z historii, chemii, matematyki, języka polskiego czy też geografii.

Najpóźniej na metę trzeba będzie dotrzeć o godz. 19.45. Podczas zabawy będzie potrzebny wam telefon bądź tablet, bowiem mapa z zagadkami zostanie udostępniona na stronie Muzeum w momencie startu zmagań.

Liczyć się będą czas i oczywiście prawidłowe odpowiedzi.

Gra terenowa „Powstańczym szlakiem” przebieg:
sobota 18.05.2024 r.
17.45 – zamknięcie list
18.00 – odprawa
18.15 – start
20.00 – dekoracja

Pytania w sprawie gry można kierować na maila [email protected] bądź telefonicznie, dzwoniąc pod numer telefonu 533 613 913.